nj-euml-tjet-euml-r-shqiptare-pozon-p-euml-r-playboy-foto_hdDelfina Aziri nga Munchengladbachu i Gjermanisë është shqiptarja tjetër që pas Iris Shalës, ka çmendur gjermanët në numrin e fundit të revistës së njohur.

19 vjeçarja, Delfina Aziri për herë të parë ka pozuar nudo dhe atë në një pishinë në Greqi. Seti fotografik u realizua për numrine fundit të revistës Playboy.

Delfina duket pothuajse lakuriq për Playboy të edicionit të muaji shkurt dhe është hera e parë që ajo ka bërë një gjë të tillë.

“Unë kurrë nuk kam bërë një gjë të tillë”, ka theksaur Delfina për Playboy.

Ëndrra e Delfinës thuhet të jetë modelizmi, teksa në rast se kjo nuk funksionon, ajo mendon të jetë ndërmjetëse e pasurive të patundshme, duke bërë udhëtime të shumta nëpër botë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here