Një tjetër foto e Ritës duke “kërcyer mbi tavolina”Motra e Ritës, Elena Ora, ka publikuar një fotografi nga dasma në Kosovë, në të cilën ishte pjesëmarrëse këngëtarja me famë botërore.

Rita është argëtuar jashtëzakonisht shumë në këtë ceremoni martesore duke u treguar mjaft modeste dhe duke iu përshtatur traditave në vendin tonë.

“Kur Rita kërcen mbi tavolinë! Dasma më e mirë ndonjëherë”, ka shkruar Elena.
Postimin e ka shoqëruar me fotografinë e mëposhtme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here