Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra ka publikuar një video të shkurtër në rrjete sociale ku tregon se po qëndron me vogëlushin e saj Ansi dhe gjithashtu është duke ndjekur edhe telenovela.

Në video duket vogëlushi teksa luan, ndërkohë që është rritur shumë.7 9

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here