Në përvjetorin e revistës amerikane “Styleline” janë shfaqur edhe imazhet e bukurisë shqiptare, të mishëruara tek modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj.

Imazhi i Afërditës është shfaqur në monitor herë pas here përkrah shumë modeleve të tjera të njohura në Amerikë.

Javën që shkoi shqiptarja nga Mali i Zi dhe qe jeton ne Michigan te SHBA festoi 24-vjetorin e lindjes bashkë me të fejuarin e saj këngëtarin Shpat Kasapin dhe miqtë e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here