Ky eshte fotografi i njohur kosovar Avni Selmani, por nese e pyesin se cila nga femrat i eshte dukur me fotozhenike, apo me e bukur, nuk ka pergjigje.

Arsyeja cdo foto dhe cdo person qe ka fotografuar aparati i tij ka dicka te bukur dhe nuk don te permend emra, por nuk do te harronte kurre te mos fliste pak per modelen e njohur shqiptare Diellza Kolgeci, qe sipas tij eshte gjithmone atraktive dhe me nje trup perfekt.

Por kjo nuk do te thote se nuk do te donte te fotografonte nje modele internacionale, sic eshte Naomi Campbell. Fotografi po pergatitet qe kete vit te jete serisht pjese e “Super Model of Albania”, ndersa eshte fotograf zyrtar i shume spektakleve te bukurise shqiptare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here