Sabriu e Ermali shkëlqejnë përkrah bashkëshorteve

Familja Fejzullahu në mesin e saj ka dy artistë të njohur si Sabri dhe Ermal Fejzullahu.

Kjo dyshe e famshme ka bërë që familja Fejzullahu të jetë njëra ndër më të njohurat në vendin tonë, shkruan rtv21.tv

Së fundmi Ermali në Instastory ka publikuar një fotografi bashkë me babin, gruan dhe nënën e tij. Një ‘selfie’ kjo shumë e bukur e kësaj familje.

Ata kanë qenë prezent në një aheng dhe duken me të vërtetë bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here