Ajo sapo është kthyer nga Maldives, ku shoqja e saj Billie Faiers u martua.

Dhe derisa ajo u kthye në shtëpi, Ferne McCann po ndihej nostalgjike për vendin ekzotik, derisa të mërkurën publikoi foto në plazh me vajzën e saj.

Derisa ish ylli i TOWIE mbante në duar vajzën e saj 16 muajshe, tregonte fizikun për mrekulli në bikini dypjesësh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here