adelina tahiriKëngëtarja Adelina Tahiri, krahas angazhimeve muzikore në tregun shqiptar, vazhdon te jete aktive edhe në Maqedoni.

Ajo është shfaqur në një set fotografishë shumë të nxehta dhe provokuese për revistën “Backstage”, me autor Dario Jankoviç.

Ndryshe, Tahiri po punon në realizimin e videoklipit të ri për këngën ‘’S’je i pari’’ që pritet të pblikohet së shpejti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here