Një mami trendy si Aurela GaçeAjo pret të bëhet nënë për herë të dytë.

Por kjo nuk e ndalon këngëtaren energjike Aurela Gaçe të vishet me stil dhe të jetë në top formë.

Fotoja e fundit e publikuar prej saj në Instagram, në të cilën shihet e veshur me një fustan të gjatë e shumë trendy, ka marrë edhe komplimenta të shumta nga ndjekësit e saj.

Një mami trendy si Aurela Gaçe

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here