Nje lidhje e re per Eros Ramazzotti-nKengetari Eros Ramazzotti  eshte kapur me nje vajze te re brune 22-vjecare. Te dy sapo dolen nga nje restorant, kur u gjenden para flasheve te “Diva e Donna“.

Me nje vajze me syze te erreta, me floke te zeze mesa duket ka magjepsur ish-bashkeshortin e Michelle Hunziker.

Me sa duket se kengetari eshte apasionuar  pas kesaj vajze dhe po perpiqet me te gjitha menyrat ta mbaje jashte vemendjes se kamerave dhe ta ruaje fort marredhenien e tij.

Ndaj Eros therret nje mik per ta percjelle vajzen per ne shtepi, me qellim qe ajo mos te jete ne objektivin e aparatit.

Fqinjet e Eros thone se e kane pare ciftin ndersa bente nje shetitje bashke me vajzen e kengetarit, Aurora.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here