nj-euml-klip-i-nxeht-euml-nga-sheila-video_hdFituesja e edicionit të parë të “X Factor Albania”, Sheila Haxhiraj, ka sjellë një videoklip mjaft atraktiv.

Kënga quhet “Baby Lover” dhe është realizuar nga Irkenc Hyka, i cili ka bërë muzikën dhe orkestrimin – njofton Telegrafi.

Vet këngëtarja e ka shkruar tekstin, kurse produksioni Urban Graphics e ka bërë videoklipin.

Në një pjesë të klipit, Sheila shfaqet me ‘bodypainting’, të cilin ia ka bërë Teuta Bajgora.

Baby Lover Video

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here