Ton VokaTon Voka i ka paraprirë sezonit veror me një këngë kushtuar pikërisht kësaj periudhe të vitit.

Kënga quhet “Me ty”, me tekst dhe muzikë nga vetë ai, ndërsa orkestrimin e ka bërë Artan Kastrati.

Videoklipi është xhiruar në bregdetin shqiptar, ndërsa për të është kujdesur Alexander.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here