gentaKëngëtarja Genta Ismajli kohën e fundit është duke bërë shumë ndryshime në stilin e saj, shkruan Kosovarja.

Ajo para pak ditësh u paraqit si një vajzë elegante dhe me flokë të drejta, por që këngëtares si duket nuk i pëlqej vetja dhe sot Genta shfaqet me kaçurrela.

Se si duket ajo me stilin e ri të frizurës së saj, ndiqeni foton e më poshtme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here