Këngëtari i mirënjohur kosovar Vedat Ademi ka publikuar klipin e tij më të ri me titull “Një jetë me ty”.

Teksti i këngës i është besuar Endrit Mumajesit dhe orkestrimi i Kledi Bahitit.

Klipi është një produskion i ProVideo dhe e veçanta në këtë klip është pjesëmarrja e balerinit Italian Simone.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here