Një iftar me Ibrahim TatlisesIbrahim Tatlisses pas operacionit të cilit iu nënshtrua në SHBA është rikthyer në Turqi. Ai po vazhdon terapinë derisa herë pas here flet për shëndetin edhe nëpërmjet rrjeteve sociale.

Sonte ai u ka uruar të gjithëve ‘apetit të mirë’ për iftar, derisa ka publikuar një fotografi nga kjo darkë së bashku me familjar dhe miq.

Ai ndodhet në Ankara, ku po vazhdon terapitë.Tatlises i është nënshtruar një operacioni në tru.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here