Një fotografi e rrallë e Fatmir Spahiut, kur ishte ‘fit’ Fatmir Spahiu po vazhdon të jetë ndër aktorët më të pëlqyer për publikun shqiptar.

Roli të cilin e pati në serialin vendor ‘Kafeneja Jonë’ bëri që ‘Oki’ të jetë edhe më i dashur për shikuesit, transmeton lajmi.net.

Ai për nga karakteri është shumë i hapur dhe nuk e ka problem të bëjë shaka për kilogramët e tepërt që ka.

Tashmë jemi mësuar ta shohim ashtu të shëndoshë, pasi ka kohë që nuk ka ndryshuar, mirëpo si është dukur kur ishte ‘fit’ mund ta shihni në këtë fotografi e cila po qarkullon në media.

Një fotografi e rrallë e Fatmir Spahiut, kur ishte ‘fit’

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here