Një ditë pushimi për Ermalin dhe gruan e tijE shtunja e njërit nga çiftet më simpatike të estradës shqiptare, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toskaës, duket të jetë një ditë tipike relaksimi.

Prezantuesja e dashur, Amarda ka publikuar një foto në profilin e saj në Instagram, ku shihet në një park bashkë me Ermalin dhe djalin e tyre të vogël.

Madje, çifti kanë marrë komente të mira nga fansat e tyre, e që kjo nuk është diçka e rrallë, pasi ata janë shumë të pëlqyer tek publiku.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here