Një ditë fantastike në Positano e Mbretëreshes se pasarelaveMbretëresha e pasarelave, Gisele Bundchen dhe bashkëshorti i saj Tom Brady kanë shijuar një ditë fantastike në Positano të Italisë.

36-vjeçarja, e cila vetëm pak kohë më parë u vendos sërish në krye të listës së modeleve më të pasura në botë, ka treguar se jo më kot është nga më të kërkuarat në botën e modës.

Pamja e mrekullueshme e bregut të Amalfit ndërthurej me bukurinë e Gisele, e cila me format e saj ishte e mrekullueshme. Çifti është fotografuan teksa së bashku qëndronin në pjesën e pasme të një jahti, duke marrë rreze dielli.

Një ditë fantastike në Positano e Mbretëreshes se pasarelave

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here