Fustani i stiluar nga Valdrin Sahiti, të cilit nuk i është dhënë shumë hapësirë në klipin e ri të Era Istrefit.

Pavarësisht të gjithë komponentëve të tjerë të klipit, të cilët kanë qenë në rregull, duket se ‘stylingu’ është pjesa ku produksioni bashkë me këngëtaren kanë çaluar, duke mos i kushtuar vëmendjen dhe kujdesin e duhur!

Sido që të jetë, kënga ka bërë bum duke u pëlqyer jashtë mase nga publiku.6

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here