Bukuroshja dhe modelja e famshme, Gigi Hadid, vazhdon të ketë vëmendjen e medieve rozë.

Për të treguar bukurinë e saj, Gigi nuk ka nevojë të zhvishet fare.

Ajo në rrjetin e saj social, Instagram ndër të tjerash ka postuar një fotografi ku duket si një boksiere, transmeton gazeta Express.

Gigi gjithashtu ka një stil shumë të veçantë.

Gigi Hadid, aktualisht është njëra ndër modelet më të kërkuara në botë.1 2 3 4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here