Stilistja Enada At’Nikolla siç e shihni edhe në këtë foto meri ton komplimente për stilin, ngjyrat pranverore dhe çdo ak sesor të veshjes së saj… Në fakt, do të thoshit, nëse nuk vishet ajo bukur, kush do të vishet…?!

Më se e vërtetë, dhe këtë cilësi të saj ajo e ka treguar nga hera në herë. Por këtë herë e meriton edhe një “big up” të fortë, siç thotë Çani, për ndryshimin që kishte sjellë në stilin e prezantueses së “X Factor Albania”, Alketa Vejsiu.

Fustani i realizuar prej Enadës i ka dhënë tjetër sharm, Alketës, ndërsa komplimentet për këtë punë nuk kanë munguar në adresë të Enadës, e cila, siç kemi dëgjuar, do të na surprizojë nga hera në herë me veshjet që do të realizojë për Vejsiun çdo natë të spektaklit. Koha Jone

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here