Një bashkëpunim mes Kida dhe ErmalitPas projekteve solo dyshja e famshme Kida dhe Ermal Fejzullahu do të vijnë me një bashkëpunim.

Megjithëse projekti ende nuk është konfirmuar nga artistët duke mos dhënë asnjë detaj rreth tij, përmes rrjeteve sociale ata kanë paralajmëruar se diçka e re po vjen, transmeton Telegrafi.

“Ne jemi gati.. A jeni ju? Së shpejti…” , ka shkruar Kida sipër fotografisë së bashku me Ermalin.
Ndryshe veç këtij bashkëpunimi, këngëtari së shpejti do të vijë me një tjetër bashkëpunim me këngëtaren Enca./

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here