Një baladë nga Shkurte Gashi Gjatë verës ishte tejet aktive në ahengje familjare dhe mbrëmje muzikore.Shkurte Gashi vazhdoi agjendën në Europë madje duke kaluar pesë shtete brenda 24 orëve vetëm që të jetë pranë fansave të saj.

Prove merr vesh se së shpejti do të lansohet balada e saj e re e cila do të publikohet së shpejti. Ajo ka tekst dhe kompozim në të cilin ka dorë edhe vet këngëtarja.

Ndryshe, së shpejti pritet edhe balada me Florin që padyshim mendohet të jetë super hit.Prive.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here