Kantautori kosovar, Andin Randobrava, ka lansuar videoklipin e këngës që mban titullin “E imja nuk je”.

Kënga është me muzikë dhe orkestrim të Andinit (Randrobrava Records), ndërsa për tekstin është kujdesur Albatros Rexhaj.

Ndërkaq, puna për videoklipin e kësaj balade i është besuar produksionit “Kosova Production”. /Telegraf

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here