Nita Latifi publikon videoklipin e parë “S’du”Këngëtarja Nita Latifi ka publikuar këngën e saj “S’du”, në bashkëpunim me Timin. 

Muzikën e ka bërë BiniRecords dhe Libeats, teksti është shkruar nga Timi ndërsa videoklipi është realizuar nga produksioni “ Bug Production”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here