Tashmë nuk është lajm që Enca në çdo foto ekspozon asetet e saj.

Kështu ka bërë edhe këtë mëngjes, ku e veshur me të brendshme të zeza ka përshëndetur gjithë fansat e saj. Duket se mëngjesi dhe darka janë njësoj për Encën ku primare në fotot provokuese ka sigurisht ekspozimin e gjoksit. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here