Kjo javë ka qenë mjaft e ngarkuar për anëtarët e labelit On Records. Pas xhirimit të klipeve të Endri ft Fero dhe Kida ft. Xhensila, ka nisur puna për bashkëpunimin Mozzik dhe Arta Memedi.Kjo gjë është bërë e ditur në Instagram nga artistët e labelit të cilët kanë postuar një imazh të videoklipit.

Njëra nga skenat duket se do të dominohen nga ngjyrat bardh e zi, teksa në sy bie edhe paraqitje super hot e Artës.

Bashkëpuntorët e këtij produksioni muzikor janë producentët e labelit, Zzap and Chriss e ndërsa klipi po realizohet nga Entermedia./Lajmi.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here