Ajo gjithmonë paraqitet me stil dhe shumë klas.

Dhe Nina Dobrev nuk zhgënjeu as të martën, derisa mori pjesë në Marie Claire Change Makers Celebration në Hills Penthouse, në Hollywood.

Ylli 30 vjeçar i Vampire Diaries dukej për mrekulli e veshur në të zeza, duke treguar hiret trupore.

Ajo kishte vënë në pah gjoksin seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here