NGStilisti i njohur shqiptar, Niko Komani, padyshim ka dashur të bëj xheloz meshkujt me këtë foto provokative, ku ai i fut duart tek gjoksi i Gentës, derisa është duke e (zh)veshur atë për një fotosesion të radhës.

Nuk ë dimë sa i pëlqeu kjo këngëtares pasi duket që është paksa në siklet.

Për moton e fotos, Niko ka huazuar dhe përshtatur sloganin e famshëm “Keep Calm & Hate Komani”.

Ndoshta edhe me të drejtë, pasi shumë meshkuj në këtë rast do ëndërronin të ishin në vendin e tij.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here