Nicole Trunfio në kopertinë duke i dhënë gji foshnjesNë një foto mbresëlënëse foto-modelja Nicole Trunfio ka dalë duke i dhënë gji djalit të saj Zion dhe e ka ndarë këtë çast me revistën ELLE të Australisë.Dhe ajo duket me të vërtetë e mrekullueshme.

Modelja e ka bërë një gjë të tillë për të shprehur se sa e rëndësishme është për të të qenit nënë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here