Nicole Scherzinger zbulon dekolten seksiKëngëtarja e njohur, Nicole Scherzinger është e njohur për sharminë dhe elegancën e saj.

Shumë herë ajo zbulon pjesë nga trupi saj më shumë se ç’duhet, shkruan Indeksonline..

38 vjeçarja ka mahnitur me pamjen e saj në Londër ku kishte veshur një pal pantallona të gjera dhe një bluzë të ngushtë të zezë me rozë.

Kjo veshje e zgjedhur nga këngëtarja nxjerr në pah dekolten e saj të hapur duke e bërë atë edhe më sensuale.

Nicole Scherzinger zbulon dekolten seksi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here