Nicole Scherzinger tradhëton Pajtim Kasamin?Ajo bëri vendin e saj krenar kur këndoi në hapjen e Olimpiadës Speciale 2015.Por të mërkurën, Nicole Scherzinger, la punën pas, teksa u pa duke shëtitur përkrah një djaloshi.

Bukuroshja kishte veshur një xhaketë sportive të kaltër dhe pantallona të shkurtra, teksa ecte në LA.

Nga ana tjetër ende nuk dihet se çka ndodhi me romancën ndërmjet saj dhe futbollistit me prejardhje Pajtim Kasami.Thuhet se, kohët e fundit ai është parë në Chiltern Firehouse në Londër bashkë me miqtë e këngëtares.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here