Nicole Scherzinger nuk mbajn këmbëtNicole Scherzinger padyshim që ka kaluar një mbrëmje fantastike në festën e ditëlindjes së Simon CoWell këtë të mërkurë.

Ylli 38 vjeçar duket se kishte nevojë për ndihmën e të dashurës së juristit të X Factor, Lauren Silverman, pasi mezi po qëndronte në këmbë kur po dilte nga restoranti La Famiglia të Londrës.

E veshur me një fustan të kuq dhe jakne të zeza, Nicole e kishte të vështirë të përqendrohej teksa mbahej te Lauren.

Nicole Scherzinger nuk mbajn këmbët

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here