Nicole Scherzinger me bikini seksi në një jaht në Greqi Pasi ka përmbushur një fazë shumë të suksesshme në X Factor, ku ka përmbyllur xhirimet për fazën e vilave të anëtarëve të jurisë, Nicole Scherzinger ka vendosur t’i japë vetes disa pushime të merituara.

Ajo ndodhet së bashku me një grup miqsh në ishullin Mykonos të Greqisë.

Ish këngëtarja e “Pussycat Dolls” dukej e mahnitshme me një palë bikini të kuqe, të cilat i ka kombinuar edhe me disa rripa dhe një mbulesë të bardhë me detaje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here