Nicole Scherzinger ekspozon linjat perfekte!Ish i dashuri i saj, Lewis Hamilton deklaroi fitoren për Çmimin e Madh të Kanadasë – por Nicole Scherzinger dukej se nuk brengosej fare për asgjë në botë, të dielën mbrëma.

37-vjeçarja është fotografuar duke arritur në një mbrëmje bamirësie që u mbajt në Victoria dhe Albert Museum të Londrës, transmeton Bota Sot.

Nicole, dukej e mahnitshme në një fustan shumë të bardhë, që i vinte në pah linjat perfektë trupore.flokët i kishte të drejta, ndërsa kishte vënë një buzëkuq theksues, që ia shtonte sensualitetin.

Nicole

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here