Nicole Scherzinger duket më seksi se kurrëAjo është përfulur për një lidhje të mundshme me këngëtarin Ed Sheeran pas ndarjes nga piloti i Formula 1 Lewis Hamilton.

Por Nicole Scherzinger është kthyer edhe një herë në qendër të vëmendjes me një fotosesion të nxehtë.37-vjeçarja ka pozuar me një fustan të zi të shkurtër dhe një xhaketë poashtu të zezë, që i nxori në pah dekolten ekstreme.

Knëgëtarja dukej më seksi se asnjëherë më parë, duke ia bërë edhe një herë të qartë ish-it të saj se çfarë ka humbur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here