Nicole Scherzinger ka pranuar se ajo dhe Lewis Hamilton ende e duan shumë njëri-tjetrin.

29-vjeçarja dhe piloti i Formula 1 i dhanë fund lidhjes së tyre katërvjeçare në tetor të këtij viti, mirëpo së fundmi ata janë parë sërish së bashku.

E pyetur rreth spekulimeve për ribashkimin e tyre, Nicole ka thënë për revistën LOOK se ata janë miq të mirë dhe se e duan shumë njëri-tjetrin, megjithatë ka refuzuar të pranojë se ata do të lidhen sërish.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here