Ylli i televizionit dhe dizajnuesja e modës – e cila është fejuar me Joel Madden – është e përkushtuar për të punuar dhe është fokusuar që gjithçka të ec sipas planit të saj.

Nicole  kohëve të fundit ka kompletuar turneun e saj në Evropë dhe do të promovoj modën modën e re të Wnter Kate dhe koleksionin e saj të argjendarive “Harlow. Sapo kam marrë një shtëpi, dhe më të vërtetë do të shkoj dhe të mendoj më shumë për këtë gjë”.

Edhe pse bukuroshja 28 vjeçare është e gatshme që të organizoj martesën e saj me Joel – ajo tashmë rrit dy fëmijë, vajzën e saj Harlow(2) dhe djalin gjashtë muaj Sparroë – por çifti ende nuk ka caktuar ndonjë datë.

Kur është pyetur për këtë nga revista “Ellen” ajo është përgjigjur, “Nuk jemi përcaktuar ende”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here