Nicole Kidman është shtatzënëEdhe sot faqet e tabloidëve amerikane kanë pushtuar ballinat me lajmin se a është apo nuk është shtatzënë, aktorja Nicole Kidman.

Ajo është paraqitur këto ditë në publik përderisa është përpjekur për ta mbuluar barkun e saj. Ajo ka pasur të veshur një fustan të ngushtë dhe me këtë ka dashur të tregoj sikur është duke pritur një fëmijë.

Aktorja u pa në ndarjen e American Music Awards dhe sipas të gjitha gjasave, thonë mediat amerikane, ajo është duke e pritur një fëmijë me burrin e saj Kieth Urban.

Bukuroshja ka qeshur shumë kur është pyetur se a pret fëmijë./Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here