Nicole Scherzinger i dha Instagramit të saj një pamje të re, derisa ajo po përgatitej në prapaskenë të hënën, duke shpërndarë kështu katër foto të reja.

Ajo u shfaq me një fustan të hapur, derisa ishte vërshuar nga një grup artistësh dhe stilistësh.

Duke theksuar buzët e saj të kuqe, Nicole dukej mahnitëse në këtë foto.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here