Ajo është e njohur për stilin e saj të veçantë.

Dhe e tillë u paraqit Nicole Scherzinger të enjten mbrëma, derisa doli për darkë në restorantin Craigs në West Hollywood, përcjell Bot sot.

Ajo dukej thjeshtë e mahnitshme, e veshur në një kostum të kuq.

Ish ylli 40 vjeçar i Pussycat Dolls dukej për mrekulli, duke ekspozuar hiret trupore në veshjen e ngushtë, me vëmendjen në gjoksin shpërthyes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here