Nicki Minaj vjen me foto provokueseReperja amerikan Nicki Minaj, mesa duket nuk e ka ndërmend që të ndalet sa i përket pozave seksi dhe provokative.

Ajo edhe së fundmi është shfaqur me ‘hot’ se kurrë. Imazhet e fundit të publikuara nga vetë këngëtarja kanë marrë jehonë të gjerë të komentimeve.

Të pasmet dhe gjoksi i këngëtares kanë marrë vëmendjen e të gjithëve.

Nicki Minaj vjen me foto provokuese

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here