Nicki Minaj ka bërë të ditur se është në punë e sipër për të krijuar show e saj “reality”.

Deri më tani nuk ështëdhënë ndonjë detajë por dihet se ky program do të shfaqet në E! Channel, aty ku transmetohet edhe “Keeping Up With The Kardashians”.

Disa të afërt të këngëtares kanë treguar se xhirimet kanë filluar në fillim të javës derisa besohet se do të publikohen edhe disa nga prapaskenat e “American Idol” ky rep këngëtarja është anëtare e jurisë bashkë me Keith Urban, Mariah Carey dhe Randy Jackson.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here