Nicki Minaj shkëlqen në Los Angeles Nicki Minaj ka treguar se ajo vazhdon të jetë në formë të mirë fizike.34-vjeçarja kishte veshur një mini-fustan të hollë dhe të zi me disa zbukurime ngjyrë ari.Minaj ishte pjesëmarrëse në Annual Fashion Los Angeles Awards dhe thjesht shkëlqeu.

16 ditë më parë Nicki Minaj më “e nxehtë” se kurrë .

Por, fansat e saj presin të shikojnë diçka më shumë nga ana artistike, pasi ka kohë që këngëtarja nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here