Nicki Minaj është një ndër këngëtaret më të përfolura të industrisë muzikore amerikane.

Ajo bëhet temë e mediave rozë edhe në saje të skandaleve të jetës private, ku shpeshherë bie në sy problemet me të dashurit.

Megjithëse, reperja u tha se ka filluar një romancë të re me kampionin e garave të Formula 1, Lewis Hamilton ka zbuluar të dashurin e saj të ri.

Ai quhet Kenneth Petty dhe zeshkania e ka prezantuar duke publikuar disa fotografi të përbashkëta në llogarinë personale në Instagramit.

“Nuk është më sekret. Ja ne të dytë së bashku duke u argëtuar në kohën e lirë”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale.

Theksojmë se kohë më parë këngëtarja i kishte dhënë fund lidhjes me reperin Meek Mill.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë vitit të ardhshëm kalendarik.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë vitit të ardhshëm kalendarik.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here