Këngëtarja shqiptare, Enca, me anë të disa postimeve në rrjetet e saj sociale, na ka treguar se këngëtarja me famë ndërkombëtare, Nicki Minaj, ka kopjuar stilin e saj.

Mund t’ju duket e çuditshme, por fustani dhe sfondi i fotos është goxha i njëjtë, ndërsa për Encën, Minaj e ka kopjuar tërësisht.

Kënga në të cilën, sipas Encës, e ka kopjuar këngëtarja me famë ndërkombëtare, është kënga me titull “Baladë”.

Këngëtarja shqiptare, ka komentuar në foton e Minaj, ku ndër të tjera ka zgjedhur fjalët e këngës së saj.

“Edhe mos u kthe, mbytu për mua n’mall”, – shkruan Enca.

Image


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here