Nicki Minaj e veshur me 'flori'
Nicki Minaj u paraqit tërë ari kur mori pjesë në një ngjarje muzikore në LA në natën e së mërkurës.

Reperja 32 vjeqare dukej mahnitëse me një veshje të zezë dhe ngjyrë ari me një jakë e deri poshtë tek këmbët.

Ajo ka veshur edhe një palë qizme të gjata në këtë koncert

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here