Cannon u ndal përsëri nga policia të mërkurën mbrëma në Los Angeles, gjë që e bëri atë të ankohej në rrjetin social Twitter.

Prezantuesi i “America’s Got Talent” ishte ndalur nga policia të mërkurën mbrëma teksa ai po shkonte në shtëpi pasi mori pjesë në një aheng të një prej miqve të tij. Sidoqoftë, Cannon u lirua menjëherë.

“Posa u arrestova përsëri dhe është hera e parë që më lejuan të shkoj. Ai ishte një zezak. Faleminderit vëlla”, theksoi Cannon.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here