gjikoReperi është duke kaluar një periudhë të mirë në karrierën e tij, gjithashtu edhe jeta e tij private përfolët shumë.

Gjiko mendohet se është në lidhje me prezantuesen Elita Rudi, shumë fotografi dhe vende të njëjta kanë bërë që të besohet se ata janë në lidhje.

Asnjëri nga çifti nuk ka mohuar apo pohuar lidhje me këto që janë përfol në media. Ajo që e bënë të veçante reperin është ai tipi i djalit karizmatik.

Gjiko para pak minutave ka publiku një foto dhe perkrahë saj ka shkruar këtë mesazh: Madafaka une i kom dy nafaka ! ‘Je shku’ është kënga që reperi lansoi një muaj më parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here