Çdo vit, revista britanike ‘British GQ’ prezanton meshkujt e veshur më mirë në të gjithe botën. Por 2018 erdhi me ide të reja.

Stafi vendosi të prezantojë listën e çifteve më të kombinuar në gjithë botën. Nga Michelle dhe Barack Obama tek Dua Lipa dhe Isaac Carew, këto janë çiftet që morën vëmendjen e të gjithë publikut me stilin e përsosur në veshje.

1-Dua Lipa dhe Isaac Carew

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here